Julka Bugzel - http://www.piotrbugzel.pl Polski Elvis - Elvis songs performed by Piotr Bugzel

Elvis
Przejdź do treści
Julka Bugzel jest uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej im Karola Kurpińskiego w POZNANIU w klasie 3 fortepianu i cały czas rozwija swoje umiejętności instrumentalne , oraz wokalne .

Nagrywa ,też znane ,stare  piosenki  dodając im nowego charakteru , które są zauważane przez rozgłośnie radiowe w Polsce i zagranicą (Radio Chicago ,Górnej Austrii) i wielokrotnie emitowane.
Piosenka pt : Wszystkim ,którzy o Nas Pamiętają " w wykonaniu i interpretacji Julki znalazła się na Liście Przebojów POLSKIE RADIO DZIECIOM utrzymując się w głosowaniu słuchaczy przez 10 - TYGODNI w czołowej TOP -10 !!!
"Wszystkim ,którzy o nas Pamiętają "
Za wykonanie piosenki patriotycznej pt ;Czerwone Maki na Monte Cassino" i zdobycia 1 miejsca w powiatowym konkursie piosenki patriotycznej
(Powiat Poznański-2021) ,otrzymała też nagrodę w postaci  emisji radiowej piosenki przez polonijne radio w USA -Radio Chicago !!
Wygrała ,też w 2022 1- MIEJSCE w Wildeckim Konkursie Piosenki Szkolnej (Poznań) pokonując wielu dziecięcych wokalistów szkół poznańskich.
Julka Bugzel i patriotyczne piosenki.
Czerwone Maki Na Monte Cassino"
Gdzie są Kwiaty z Tamtych Lat
Rozkwitały Pąki Białych Róż
W styczniu 2023 Zaproszona została , również przez program pt :
PYTANIE NA ŚNIADANIE
 występując w duecie z tatą ,w swoim telewizyjnym debiucie i śpiewając na żywo piosenkę z repertuaru Elvisa Presleya  pt : Don' t Cry  Daddy
Julka Bugzel w duecie z Piotrem Bugzel .Don"t Cry Daddy
Julka Bugzel w duecie z Piotrem Bugzel " Love Me Tender"
Julka Bugzel i świąteczne piosenki.
Oto Dziś Narodziła się Miłość
Cicha Noc
Jest taki Dzień
Julka pragnie rozwijać się  muzycznie i nagrywać nowe piosenki
Występuje również ze swoim tatą podczas koncertów w repertuarze Elvisa i w koncertach w repertuarze piosenek z filmów dla dzieci .
Wróć do spisu treści